İstanbul Pnömatik  ve Otomasyon Sistemleri Tic. Ltd.Şti. 2006 yılında,  EGE Bölgesinin incisi olan,İZMİR'de kurulmuştur.
Kuruluş amacı , halihazırda İstanbul'dan , bölgemizde çalışmakta olan müşterilerimize , daha yakından stok,servis,hizmet sunmaktır.İlerleyen yıllarda sanayinin ilerlemesi ile birlikte ,İstanbul Pnömatik  ve Otomasyon Sistemleri Tic. Ltd.Şti. de bu amaçlarını sürekli geliştirmeyi hedef edinmiştir.
        Bayiliklerini yapmış olduğumuz markalar,bölgemiz fabrikaların ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek olanlardan seçilmiştir.Bu anlamda partnerlerimiz ürün yelpazesi,kalitesi,stokları,hizmeti,proje kadrosu,satış sonrası ilgisi,özel çözümleri ve bunlara orantılı olarak OPTİMUM FİYATLARI ile TÜRKİYE'nin en seçkin firmalarıdır.Dolayısıyla biz İSTANBUL PNÖMATİK çalışanları olarak sizin işletmelerinizin iş ortağı olarak görmekteyiz , ihtiyacınız olan araştırmalarınızın ÖN ÇALIŞMASINI firmamız olarak yapmaktayız.
        Bununla birlikte, İSTANBUL PNÖMATİK yurtdışından çeşitli İTHALAT ve İMALATLARI ile ÖZEL İHTİYAÇLARINIZA cevap verebilme yeteneğine sahiptir.
        Yapılanmamız itibarı ile hizmetini vermiş olduğumuz ürünlere hızlı cevap vermek için her ürüne AYRI PERSONEL tahsis etmek ile ayrıcalığımızı göstermekteyiz.
        Çalışmalarımız arasında ; MÜŞTERİYE AİT ÖZEL STOK tutmakta bulunmaktadır.Yani ikili görüşmeler sonucu işletmelerinizin,ACİL ihtiyaçları olan malzemeler önceden tespit edilip dükkanımızda SİZE AİT BÖLMELERDE saklanmaktadır. Bu çalışmaların,siz müşterilerimizi kanuni bağlayıcı hiçbir tarafı bulunmamaktadır.Bu özelliğimizle TÜRKİYE'NİN SAYILI FİRMALARI arasına girmekteyiz.
        Son olarak ,İstanbul Pnömatik  ve Otomasyon Sistemleri Tic. Ltd.Şti. olarak sizin TAVSİYE ve ÖNERİLERİNİZE çok değer verdiğimizi söylemek isteriz.
                                                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                                                                                              Saygılarımızla.
Pnömatik
            HERION
Hidrolik
Elektronik
Kontstrüksiyon
Akışkan
 
 
ve OTOMASYON SİSTEMLERİ
              Tic.Ltd.Şti.
Tel : +90 (232) 449 33 23 ( 2 hat )    Fax : +90 (232) 449 34 99             Gaziler Cad. Batı İş Merkezi No: 369/105  Yenişehir  / İZMİR / TÜRKİYE